?

Log in

No account? Create an account
Боргезе
Боргезе
 
Сайт "ВІКНО" пише цікаві матеріали пр захист прав споживачів.

Зокрема про браковані мобільні телефони, велику партію яких вже продав інтернет-магазин
SkyMarket.uaSkyMarket.ua
Виявляється є цікавий сайт "Вікно". Там теж захищають права споживачів. Зрештою, це обовязок кожного, адже завтра кожен може потрапити в таку ж халепу. Ідея полягає в тому, що інтернет магазин SkyMarket.ua продає браковані мобільні телефони. Тепер про це пишуть. Адже це актуально.

skymarket.ua - обережно, халтура.
І знову репортажі з вулиці. Магазин SkyMarket.ua продає браковані мобільні телефони. При купівлі мобілки магазин відмовляється приймати мобілки назад, якщо в телефоні виявиться брак. Інтернет магазин SkyMarket.ua організовано для втюхування мобілок, що мають поломки при виробництві. Саме через це магазин отримує товар набагато дешевше від тайладських виробників. Продаж цих телефонів неможливий в офіційних магазинах, тому спихувати мобілки організовано через одноденні інтернет магазини, які після продажу певної партії закриваються. Будьте обережні, шахраї з SkyMarket.ua. можуть продати підробку і вам.

На від‘їзд Патріарха

 


Пісня, яку співають фанати патріарха Кирила.
(слова народні, музика з пісні І. Білик «Франсуа»)

У церкві тебе знов не було
Сьогодні твій літак на Москву,
На Бентлі від`їжджає старий
Увозить благодать до Кремлю

На Лаврі дзвін роз’єднує нас
Неначе вічність пару хвилин
Благословляєш в останній раз
З броньованих російських машин

Патріарх, патріарх, повертайсь на Україну
Патріарх, патріарх, ти Кирило в нас єдиний!
Патріарх, патріарх, золоте твоє кадило
Патріарх, патріарх не Кірілл ти а Кирило!

В Москві улітку знов пішов сніг
Росія одягла постоли
Я довго за машиною біг
І біг би так аж до Костроми…

У рясі, ти неначе святий,
У нас таких святих не було
Годинник на правиці крутий
Святий - це не якесь там село.

Патріарх, патріарх, повертайсь на Україну
Патріарх, патріарх, ти Кирило в нас єдиний!
Патріарх, патріарх, золоте твоє кадило
Патріарх, патріарх не Кірілл ти а Кирило!


Вечір сьогодні нагадує щось апокаліптичне. Було і більш загадкове. Але їдучі по проспекту небезпечно тримати однією рукою руль, а іншою пейзажі клацати :) Треба якось потринуватись в цьому на більш спокійних трасах.
Наслідки нічної бурі в Києві. Вул генерала Наумова. Якщо не випити з просоння каву, то спокійнісінько можна опинитись в одному з таких впаших дерев. На бульварі Шевченка бачив обірвані дроти на стовпах. Когось ще потріпало?
В связи с коалицией френдов и взаимодействии для защиты от фуфлыжных фирм, аферистов и жуликов продолжаю черный пиар (за пиар фреды обижаются, а за чернуху относятся позитивно). Фирма Жесан (JeSan) фирма аферистов. делают они халтуру, хотя деньги берут на пеёд. После выполнение работ (халтурной работы) до фирмы не достучишся и денег не возвратишь. К вашему вниманию результат ихней работы. Человека кинули, а потом посавили красочную рекламку для завлекаловки клиентов. Задача - перебить в поисковиках название ихней фирмы. :)
28th-Jul-2015 01:51 pm - skymarket.ua

skymarket.ua - самый дерьмовый интернет магазин.

Покупатели мобильных телефонов в опасности купить бракованые телефоны. Итернет магазин skymarket.ua организован аферистами что продают (и уже продали) телефоны с производственным браком. Дело в том, что эти телефоны им поставляют производители, что пользуясь именем мировых брендов производят подделки с качеством в тысячу раз худшим от оригинала.
В результате покупатель при покупке бракованой модэли при попытке возврата получает отказ. При чем отказ в писменном виде. Владелец магазина не боится не соотвецтвующих инстанций, не судов, не организаций по защите прав потребителей. Жаловатся куда-то бесполезно. В связи с этим просто нужно быть осторожным и не покупать мобильные телефоны у таких сомнительных контор как skymarket.ua Ибо деньги будут выброшены на ветер.
Так же по этой теме писал раньше:
Жулики находятся по адресу Бессарабская пл., 9/1а, офис 4. за тел (044)507-17-19 При покупке мобильного телефона вам всучать телефон с дефектами. Дело в том, что фирма получает телефоны бракованые изначально. В связи с этим при попытке возврата некачественного отовара вас конечно выставят на улицу. Будьте осторожны, продается халтура под мировые бренды.
This page was loaded Nov 21st 2019, 5:08 pm GMT.